Na četvrtoj KULT:R žurci ove sezone, zakazanoj za 29. novembar, DJ pult kluba Kult će deliti Nexie, Illusory i Nikola Mihailović.
Nemanja Tankosić, poznat kao Nexie, istovremeno je DJ, producent, organizator događaja i menadžer klubova. Kroz vreme, njegov muzički izraz evoluirao je od razigranog house-a i zavodljivog tech house-a do melodioznog techna i progresivnog zvuka.
Illusory je projekat Jovana Vučetića iz Beograda, fokusiran na eksperimentalnu, melodičnu house/techno muziku obogaćenu elementima electronike, downtempa, afro i nu disco zvukova. Illusory je prvu traku „Oblivion“ objavio na Moscomanovoj etiketi Disco Halal, zatim su usledila izdanja na lejblovima poput MoBlack Records, Fur Coatovog Oddity-ja i Connected koja je u vlasništvu Stereo MCs. Njegova muzika naišla je na podršku poznatih imena poput Solomuna, Adriatique, Keinemusika (Rampa/Adam Port), Brine Knauss i drugih.
Nikola Mihailović, osnivač projekta Somewhere In The Neighbourhood, kombinuje house i techno zvuk sa raznolikim dodatnim elementima, stvarajući specifičnu muzičku fuziju. Od 2017. godine, aktivno se bavi produkcijom i ostvario je podršku renomiranih imena kao što su Adriatique, Nick Warren, Hernan Cattaneo i Khen. Setovi Nikole Mihailovića postali su prepoznatljivi po svojoj jedinstvenoj muzičkoj viziji.
Ulaz na sve KULT:R događaje je slobodan.
Kult se nalazi na adresi Čumićevo sokače, ulaz iz Nušićeve (iza starog bioskopa Kosmaj), radno vreme kluba je od 23 do 5, a starosna granica za ulazak u klub je 23 godine.