EXIT i Beatport donose premijere nastupa koji su obeležili No Sleep x Artcore žurku 2024: Uživaj u retrospektivi furioznih setova koje su priredili Indira Paganotto, Lorenzo Raganzini b2b Paolo Ferrara i Marhu!

17.12.2024.

Najbolje momente sa najbrže rasprodatog klabing događaja u Beogradu ove sezone, No Sleep x Artcore žurke, možete od srede 18. decembra vrteti na repeat, jer snimak nastupa u koprodukciji sa Beatportom stiže u 19h na EXIT YouTube kanal! Video rekapitulacija obuhvatiće katarzičan nastup kraljice tehna Indire Paganotto, tehno metal performans koji su priredili mladi energični Italijani, Lorenzo Raganzini i Paolo Ferrara, kao i dinamičan set nove nade belgijske elektronske scene, DJ Marhu.

Atmosferu u dupke punom Hangaru Luke Beograd do usijanja odveo hipnotišući set španske superzvezde Indire Paganotto, koja je lično birala Beograd kao završnu 10.  destinaciju prve Artcore turneje, a za eksplozivnu završnicu žurke pobrinuli su se Lorenzo Raganzini i Paolo Ferrara – italijanski tehno metal duo koji je beskompromisnim zvukom i energijom držao publiku na nogama do jutra! 


Video retrospektiva No Sleep-a će obuhvatiti i energični nastup mlade belgijske zvezde Marhu, jedne novih lica elektronske scene koje je Psymama okupila pod Artcore etiketom. U pitanju su jedini nastupi Paganotto i njene umetničke postave u okviru svetske Artcore turneje koje je Beatport ekskluzivno dokumentovao samo u našoj prestonici, a publika će od sutra moći da vidi na Exitovim kanalima. 

Zagrevanje za jubilarni 25. EXIT festival se tako nastavlja jer sa nestrpljenjem iščekujemo povratak najveće tehno kraljice u Srbiju i to na ekskluzivni b2b nastup Indire Paganotto i Sare Landry na zatvaranju mts Dance Arene iduće godine! Zato ne propustite video premijere ovih sjajnih nastupa uz energičnu muzičku selekciju sutra u 19h na EXIT Youtube kanalu!

Slične vesti

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram